საფრანგეთის ტოპ 14-ის მე-16 ტურში „ლა როშელი“ „ლიონთან“ 24:44 დამარცხდა, ხოლო დავით ნინიაშვილი თავის ყოფილ გუნდთან ლელოთი გამოირჩა.
გოჩა სვანიძე: „რეგიონებში განვითარების ამოუწურავი რესურსი გვაქვს“
საქართველოს რაგბის კავშირის პრეზიდენტი გოჩა სვანიძე მიიჩნევს, რომ საქართველოს რეგიონებში რაგბის განვითარების ამოუწურავი რესურსი აქვს და ეს უნდა გახდეს ჩვენი ნაკრებების განვითარების წინაპირობა.
13:13 | 16.06.2020
გოჩა სვანიძე: „მსოფლიო რაგბში ჩვენი წარმატებების შესახებ კარგად იციან“
საქართველოს რაგბის კავშირის პრეზიდენტმა გოჩა სვანიძემ განაცხადა, რომ „მსოფლიო რაგბთან“ ძალიან კარგი, საქმიანი ურთიერთობა აქვს და ისინი ქართული რაგბის განვითარებაში ეხმარებიან.
16:27 | 15.06.2020
სვანიძე: „დიდი 10-ის განახლება კლუბების ფინანსურ მდგომარეობაზეა დამოკიდებული“
საქართველოს რაგბის კავშირის პრეზიდენტმა გოჩა სვანიძემ, ოფიციალური გვერდის ფეისბუქ-ჩართვისას დიდი 10-ის განახლების შესაძლებლობაზე ისაუბრა:
15:06 | 15.06.2020
გოჩა სვანიძე: „მე გუნდური მოთამაშე ვარ“
საქართველოს რაგბის კავშირის პრეზიდენტმა გოჩა სვანიძემ, ოფიციალური გვერდის ფეისბუქ-ჩართვისას 4 წლის წინანდელი პერიოდი გაიხსენა, როდესაც არჩევნებში პირველად მიიღო მონაწილეობა.
11:47 | 12.06.2020
ჯაბა ბრეგვაძე: „ბორჯღალოსნების კვართით თამაშს, ფასი წინა თაობებმა შესძინეს“
საგანგებო სიტუაციის გაუქმებისა და შეზღუდვების შემსუბუქების შემდეგ, ბორჯღალოსნებმა „შევარდენის“ სანაკრებო ბაზაზე ყოველკვირეული ვარჯიშები განაახლეს.