საქართველოს 20-წლამდელთა ნაკრები, რომელიც 2026 წლის მსოფლიო რაგბის ახალგაზრდული ჩემპიონატისთვის ემზადება, 22 და 27 თებერვალს მოქმედ ჩემპიონ სამხრეთ აფრიკასთან საქართველოში ორ ტესტ-მატჩს გამართავს.
12:10 | 16.02.2026 დიდი 10 | აია 16:17 არესი
crocobet დიდი 10-ის მე-14 ტურის ცენტრალურ შეხვედრაში, ქუთაისურ დერბიში, ‘არესმა’ ‘აიას’ გაწითლებულ დროზე გატანილი შორეული ჯარიმის წყალობით 17:16 აჯობა და სატურნირო ცხრილის სათავეში აღზევდა.
17:51 | 15.02.2026 საქართველოს მორაგბეთა ნაკრებმა ნიდერლანდები ადვილად დაამარცხა
საქართველოს მორაგბეთა ნაკრებმა რაგბი ევროპის 2026 წლის გათამაშებაში მეორე მატჩი ჩაატარა.
13:40 | 15.02.2026 დიდი 10 | ხარები 29:5 არმია
რუსთავის ‘ხარებმა’ crocobet დიდი 10-ის მე-14 ტურში, თბილისის ‘’არმიას’ 29:5 სძლია და მისი 6-მატჩიანი გამარჯვებების სერია დაასრულა.
13:10 | 15.02.2026 დიდი 10 | წიქარა 27:14 ყაზბეგი
თბილისის ‘წიქარამ’ crocobet დიდი 10-ის მე-14 ტურში სტეფანწმინდის ‘ყაზბეგს’ 27:14 სძლია და მინიმუმ ხვალამდე, სანამ ‘ლელო’ თავის შეხვედრას გამართავს, სატურნირო ცხრილში მე-6 ადგილზე აღზევდა.
21:20 | 13.02.2026 დიდი 10 | ბათუმი 27:20 ხვამლი
ბათუმის ‘ბათუმმა’ crocobet დიდი 10-ის მე-14 ტურის პირველ მატჩში, თბილისის ‘ხვამლს’ 27:20 სძლია და კვირამდე სატურნირო ცხრილში პირველ ადგილზე აღზევდა.
16:50 | 13.02.2026 რაგბი ევროპა | როტაციით ნიდერლანდებთან
ბორჯღალოსნების სამწვრთნელო შტაბმა 2026 წლის რაგბი ევროპის ჩემპიონატის მეორე შეხვედრისთვის 23-კაციანი შემადგენლობა დაასახელა.
19:01 | 10.02.2026 ბორჯღალოსნები | ცვლილებებით ნიდერლანდებში
შვეიცარიასთან 54:3 გამარჯვების შემდეგ, ბორჯღალოსნები ნიდერლანდებში გაემგზავრნენ, სადაც მასპინძლებთან გასამართი შეხვედრისთვის მოემზადებიან.
16:26 | 10.02.2026 მსაჯთა სამი გუნდით რაგბი ევროპის ჩემპიონატსა და 20-წლამდელთა ექვს ერზე
მომავალი ორი კვირის განმავლობაში, 8 ქართველი მსაჯი ევროპაში გაემგზავრება და ქართულ სამსაჯო გუნდებად, რაგბი ევროპის ჩემპიონატისა და 20-წლამდელთა ექვსი ერის შეხვედრებზე იმუშავებს.
22:10 | 09.02.2026 I ლიგა | XVI ტური 19 თებერვალს ჩატარდება
საქართველოს ჩემპიონატის პირველი ლიგის XVI ტურის შეხვედრები, 20-22 თებერვლის ნაცვლად 19 თებერვალს ჩატარდება.