0ზურიკო დავითაშვილი "სენტ ეტიენთან" ერთად ვარჯიშს მომავალ კვირაში დაიწყებს
ქართველი ფეხბურთელი ზურიკო დავითაშვილი „სენტ ეტიენთან“ ერთად ახალი სეზონისთვის მზადებას 23 ივლისიდან დაიწყებს.
21:43 | 20.07.2024
0"სენტ ეტიენის" მწვრთნელი: "ისეთი ფეხბურთელებით უნდა გავძლიერდეთ, როგორიც დავითაშვილია"
„სენტ ეტიენის“ მთავარმა მწვრთნელმა ოლივიე დალ-ოლიომ განაცხადა, რომ გუნდის მთავარი მიზანი ახალ სეზონში ლიგა 1-ში ადგილის შენარჩუნება იქნება და შემადგენლობას კიდევ გააძლიერებენ.
16:40 | 14.07.2024
0"ბორდოს" ყოფილი მწვრთნელი: "დავითაშვილი მწვრთნელებისთვის ძალიან საინტერესო ფეხბურთელია"
„ბორდოს“ ყოფილმა მწვრთნელმა დავიდ გიონმა ზურიკო დავითაშვილზე ისაუბრა. ის კარგად იცნობს ქართველს, რადგან ჟირონდელებში ქართველთან საკმაო ხანს მუშაობდა.
14:46 | 13.07.2024
0დავითაშვილი: "ბორდოში" ორი ლამაზი წელი გავატარე და ბევრი კარგი მოგონება მიმაქვს"
„სენტ ეტიენში“ გადასვლის შემდეგ ზურიკო დავითაშვილმა სოციალურ ქსელში პოსტი გამოაქვეყნა და „ბორდოს“ დაემშვიდობა. მან თავის ყოფილ გუნდს მადლობა გადაუხადა და წარმატებები უსურვა.
20:57 | 11.07.2024
0დავითაშვილი: "ლიგა 1 ჩემთვის გამოწვევაა, მიხარია, რომ ისტორიულ გუნდში გადავედი"
„სენტ ეტიენის“ ახალმა ფეხბურთელმა ზურიკო დავითაშვილმა კონტრაქტის გაფორმების შემდეგ ისაუბრა. როგორც მან აღნიშნა, ლიგა 1 მისთვის გამოწვევაა.
20:40 | 11.07.2024
0"სენტ ეტიენის" მწვრთნელი: "დავითაშვილი ჩვენს გუნდს ტექნიკურ თვისებებს და გამოცდილებას შესძენს"
„სენტ ეტიენის“ მთავარმა მწვრთნელმა ოლივიე დალ’ოლიომ ზურიკო დავითაშვილის შესახებ ისაუბრა. როგორც ფრანგმა სპეციალისტმა აღნიშნა, მიუხედავად ასაკისა, ზურიკო გუნდს გამოცდილებას მოუტანს.