17:34 | 22.03.2025 სომხეთის ნაკრების ფეხბურთელი: "დადებითი შედეგისთვის მაქსიმუმს გავაკეთებთ"
სომხეთის ნაკრების ფეხბურთელმა არტურ სერობიანმა საქართველოს ნაკრებთან მატჩამდე პრესკონფერენციაზე ისაუბრა. როგორც მან თქვა, დადებითი შედეგისთვის ყველაფერს გააკეთებენ:
17:25 | 22.03.2025 სომხეთის ნაკრების მწვრთნელი: "გვინდა, ისე განვვითარდეთ, როგორც ბოლო წლებში საქართველოს ნაკრები"
სომხეთის ნაკრების მთავარმა მწვრთნელმა ჯონ ვან ტ'სხიპმა უეფას ერთა ლიგის პლეი-ოფში საქართველოს ნაკრებთან საპასუხო მატჩის წინ პრესკონფერენცია გამართა.
16:10 | 22.03.2025 ხვიჩა კვარაცხელია: "მე და მიქაუტაძე, რაც მეტ გოლს გავიტანთ, ნაკრებისთვის უკეთესი იქნება"
საქართველოს ნაკრების ფეხბურთელმა ხვიჩა კვარაცხელიამ უეფას ერთა ლიგის პლეი-ოფში სომხეთის ნაკრებთან საპასუხო მატჩის წინ პრესკონფერენცია გამართა.
16:00 | 22.03.2025 ვილი სანიოლი: "გუნდში იდეალური გარემოა, რაც წარმატებისთვის მნიშვნელოვანი ფაქტორია"
საქართველოს ნაკრების მთავარმა მწვრთნელმა ვილი სანიოლმა უეფას ერთა ლიგის პლეი-ოფში სომხეთის ნაკრებთან საპასუხო მატჩის წინ პრესკონფერენცია გამართა.
17:55 | 21.03.2025 ერთა ლიგის B დივიზიონის პლეი-ოფის სიმბოლურ ნაკრებში ოთხი ქართველია
საქართველოს ნაკრების ოთხი ფეხბურთელი ერთა ლიგის B დივიზიონის პლეი-ოფის სიმბოლურ ნაკრებში მოხვდა.
16:35 | 21.03.2025 საქართველო-სომხეთის მატჩს ინგლისელი არბიტრი იმსაჯებს
საქართველო-სომხეთის ერთა ლიგის პლეი-აუტის საპასუხო მატჩზე ინგლისელები იმსაჯებენ.
15:47 | 21.03.2025 საბა გოგლიჩიძე: "მნიშვნელოვანი იყო ასე მოგება, მაგრამ საქმე ბოლომდე თბილისში უნდა მივიყვანოთ"
საქართველოს ნაკრების ფეხბურთელმა საბა გოგლიჩიძემ სომხეთთან მატჩის (3:0) შემდეგ კომენტარი გააკეთა:
09:55 | 21.03.2025 გიორგი მიქაუტაძე: "ბედნიერი ვარ, რომ ჩემს ქვეყანას ვეხმარები"
საქართველოს ეროვნული ნაკრების ფეხბურთელმა გიორგი მიქაუტაძემ ერთა ლიგის პლეი-აუტში სომხეთის ნაკრებთან მატჩის (3:0) შემდეგ კომენტარი გააკეთა.
09:22 | 21.03.2025 გიორგი ქოჩორაშვილი: "ჩემს მიერ გატანილი გოლი დედაჩემს ეძღვნება"
საქართველოს ეროვნული ნაკრების ფეხბურთელმა გიორგი ქოჩორაშვილმა ერთა ლიგის პლეი-აუტში სომხეთის ნაკრებთან მატჩის (3:0) შემდეგ კომენტარი გააკეთა.
00:20 | 21.03.2025 ვილი სანიოლი: "საგოლე მომენტების გამოყენება თავდაჯერებულობა შეგვმატა, მეტოქე კი, გატყდა"
საქართველოს ნაკრების მთავარმა მწვრთნელმა ვილი სანიოლმა ერთა ლიგის პლეი-აუტში სომხეთის ნაკრებთან მატჩის (3:0) შემდეგ კომენტარი გააკეთა.