„ფროზინონეს“, სადაც გიორგი კვერნაძე თამაშობს, ახალი მწვრთნელი დაუნიშნეს - მასიმილიანო ალვინი.
0გელაშვილის "სპეციადან" მწვრთნელი დაითხოვეს
„სპეციადან“ მთავარი მწვრთნელი მასიმილიანო ალვინი დაითხოვეს. ინფორმაცია იტალიური კლუბის ვებგვერდმა ოფიციალურად დაადასტურა.
15:47 | 04.11.2023
0"სპეციას" მწვრთნელი: "გელაშვილი მეტოქეს კარგად მეურვეობს, მაგრამ ხვალ ვერ ითამაშებს"
„სპეციას“ მცველი ივა გელაშვილი „კრემონეზეს“ წინააღმდეგ ვერ ითამაშებს. ამის შესახებ მთავარმა მწვრთნელმა მასიმილიანო ალვინიმ მატჩისწინა პრესკონფერენციაზე განაცხადა.
11:03 | 29.10.2023
0"სპეციას" მწვრთნელი: "გელაშვილმა შესანიშნავად ითამაშა"
სერია B-ს მე-11 ტურში „სპეცია“ საკუთარ მოედანზე „კოზენცას“ დაუზავდა (0:0), ივა გელაშვილმა კი 90 წუთი ითამაშა.
01:28 | 04.09.2023
0"სპეციას" მწვრთნელი: "გელაშვილი გუნდს მოერგება, დიდი ხნის შემდეგ პირველად ითამაშა"
„სპეციაში“ ივა გელაშვილის დებიუტი შედგა, რომელმაც „კომოსთან“ მატჩში (0:1) პირველი ტაიმი ითამაშა. შეხვედრის შემდეგ ლიგურიელთა მთავარმა მწვრთნელმა მასიმილიანო ალვინიმ ქართველის შესახებ ისაუბრა.
01:23 | 29.08.2023
0"სპეციას" მწვრთნელი: "გელაშვილს არ ვიცნობდი, მაგრამ ვენდობი მას, ვინც გუნდში მოიყვანა"
„სპეციას“ მთავარმა მწვრთნელმა მასიმილიანო ალვინიმ ივა გელაშვილის შესახებ ისაუბრა. „კატანძაროსთან“ მატჩის წინ მას ქართველ მცველზე დაუსვეს შეკითხვა, რაზეც ძალიან მოკლე პასუხი გასცა.
21:40 | 18.08.2023
0"სპეციას" მწვრთნელი: "გელაშვილი? მცველი გვჭირდება, ვნახოთ, რა მოხდება"
„სპეციას“ მთავარმა მწვრთნელმა მასიმილიანო ალვინიმ ივა გელაშვილის სავარაუდო ტრანსფერზე ისაუბრა. როგორც იტალიელმა სპეციალისტმა თქვა, ჯერ გარიგება ოფიციალური არ არის და სიტუაციის განვითარებას ელოდება.