ბელგიის დედაქალაქ ბრიუსელში უეფას ერთა ლიგის 2026-2027 წლების სეზონის ჯგუფური ეტაპის წილისყრა გაიმართა.
1პორტუგალიელი ფეხბურთელები: "საქართველო არ დანებდა, ბოლოს დაიღალნენ და ამიტომ სივრცეები გაგვიჩნდა"
პორტუგალიის 21-წლამდე ნაკრების ფეხბურთელებმა ენრიკე არაუჟომ და როდრიგო პინეირომ საქართველოსთან მატჩის შემდეგ კომენტარი გააკეთეს.
01:45 | 18.06.2025
2პორტუგალიის ახალგაზრდული ნაკრების მწვრთნელი: "საქართველოს მაგალითის მოყვანა მომწონს"
პორტუგალიის 21-წლამდე ნაკრების მთავარმა მწვრთნელმა რუი ჟორჟემ საქართველოსთან მატჩის შემდეგ კომენტარი გააკეთა. პორტუგალიელმა სპეციალისტმა საქართველოს ნაკრებს ბრძოლისუნარიანობა შეუქო.
00:46 | 18.06.2025
1საბა ხვადაგიანი: "მიხარია, რომ ნაკრებს ყოველთვის ვეხმარებოდი და გულით ვთამაშობდი"
საქართველოს 21-წლამდე ნაკრების კაპიტანმა საბა ხვადაგიანმა პორტუგალიასთან მატჩის შემდეგ ისაუბრა. ის ახალგაზრდულ ნაკრებს დაემშვიდობა, რადგან ასაკით ამიერიდან მხოლოდ ეროვნულ ნაკრებში თამაში შეუძლია.
00:25 | 18.06.2025
1გიორგი აბუაშვილი: "ჯგუფურ ეტაპზე ცოტა არ გაგვიმართლა"
საქართველოს 21-წლამდე ნაკრების ფეხბურთელმა გიორგი აბუაშვილმა ევროპის ჩემპიონატის მესამე ტურში პორტუგალიასთან მატჩის შემდეგ კომენტარი გააკეთა.
00:20 | 18.06.2025
1ლომინაძე: "ყოველთვის გვქნება განცდა, რა მოხდებოდა, საფრანგეთთან რომ მოგვეგო"
საქართველოს 21-წლამდე ნაკრების ფეხბურთელმა ნოდარ ლომინაძემ ევროპის ჩემპიონატის მესამე ტურში პორტუგალიასთან მატჩის შემდეგ კომენტარი გააკეთა. როგორც მან თქვა, მთლიანობაში ევროპის ჩემპიონატი შედგა.
00:10 | 18.06.2025
1ირაკლი იეგოიანი: "კარგი გეგმა გვქონდა, მაგრამ წითელმა ბარათმა თამაში გაართულა"